Gminny Konkurs Poetycki „Ojca Świętego Imię nigdy nie zaginie”

23 października 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Władysława Orkana w Sieniawie odbył się Gminny Konkurs Poetycki „Ojca Świętego Imię nigdy nie zaginie”, w którym brali udział uczniowie z naszej szkoły.

Tamara Franczyk (1a), Szczepan Franczyk (3a), Jędrzej Bochnak (3a), Julia Kowalczyk (3a), Antoni Olszewski (3a), Maksymilian Lemiszka (3a), Aleksandra Łapka (3b) i Ida Sutor (3b) pięknie wyrecytowali wiersze o Papieżu Janie Pawle II godnie reprezentując naszą szkołę

W czasie konkursu panowała bardzo serdeczna i przyjazna atmosfera, co chwilę rozlegały się brawa, którymi nagradzano każdego z uczestników. Niewątpliwie wsparciem dla naszych uczniów była również obecność rodziców i najbliższych członków rodziny.

Najbardziej emocjonującym momentem w czasie konkursu było oczywiście ogłoszenie wyników, ale gratulacje i podziękowania należą się wszystkim uczestnikom- za odwagę, poświęcony czas, determinację i przekraczanie własnych granic

W kategorii literackiej:

I miejsce zdobyła Tamara Franczyk

II miejsce Aleksandra Łapka

III miejsce Julia Kowalczyk

Wyróżnienie Antoni Olszewski

W kategorii gwarowej:

I miejsce Ida Sutor

II miejsce Jędrzej Bochnak

Ten czas był dla nas wszystkim czasem radości, pogłębieniem wiary, spotkaniem z wartościami i wyrazem wciąż żywej pamięci o naszym wielkim Rodaku Świętym Janie Pawle II:)

Add your thoughts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content