II edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Dziecięcej Piosenki Prozdrowotnej ŚPIEWAJĄCE SERCA

Festiwal mający na celu wsparcie dzieci z dystrofią mięśniową umożliwia prezentację umiejętności wokalnych, rozwijanie talentów estradowych, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa, propagowanie kultury muzycznej, twórczą wymianę doświadczeń muzycznych wśród dzieci oraz ich opiekunów ale przede wszystkim popularyzowanie wiedzy i zachowań prozdrowotnych.

Konkurs o zasięgu ogólnopolskim ogłoszony został w tym roku szkolnym najmłodszym uczniom naszej szkoły, czyli oddziałom 0 – III.

Wśród zgłoszeń konkursowych z całej Polski, znalazły się również nagrania wykonane przez następujących uczniów:  Daniela Kowalczyk (0a), Weronika Możdżeń (0a), Martyna Cieplińska (1a), Tamara Franczyk (1a), Szczepan Franczyk (3a)

Trzymamy kciuki za reprezentantów naszej szkolnej społeczności !

Finał Festiwalu odbędzie się 12 maja 2022 r., w dniu podsumowania III Edycji Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Kwitnące Serca” w Białymstoku.

Skip to content