European Day of Languages czyli Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole

Dzień Języków ma miejsce co roku 26 września, a jego celem jest zwrócenie uwagi na korzyści i przyjemności płynące z nauki języków obcych. Tego dnia, w naszej szkole uczniów witały kolorowe dekoracje, przedstawiające flagi, symbole różnych krajów europejskich oraz podstawowe wyrażenia i zwroty w tych językach. Panie anglistki przeprowadziły lekcje okolicznościowe, których celem było uświadomienie uczniom jak ważna jest znajomość języków obcych oraz aby zachęcić uczniów do ich nauki. Chętni uczniowie mieli również okazję zmierzyć się w quizie dot. wiedzy na temat krajów europejskich, a zwycięzcy otrzymali nagrody.

organizatorzy: p. Barbara Czyszczoń, p. Magdalena Możdżeń

Add your thoughts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content