RÓŻOWA SKRZYNECZKA W NASZEJ SZKOLE!

Szanowni Rodzice, Drogie Uczennice!

Miło nam poinformować, że w naszej szkole w damskiej toalecie na II piętrze zawisła różowa skrzyneczka wypełniona środkami higienicznymi dostępnymi nieodpłatnie dla każdej uczennicy.

Różowa skrzyneczka to ogólnopolski program przeciwdziałający, tak zwanemu, wykluczeniu menstruacyjnemu. Już ponad 3.000 skrzyneczek znalazło się w szkołach, bursach, placówkach edukacyjnych, szpitalach, kinach, bibliotekach, teatrach. Idea programu polega na tym, że każda potrzebująca osoba może zabrać środek higieniczny, bądź również może się nim podzielić z innymi – zachęcamy do samodzielnego wkładania ich do skrzyneczek. Nad wyposażeniem skrzyneczek będzie czuwał Samorząd Uczniowski, który zakupił skrzyneczkę.

Add your thoughts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content