Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Udział w XLI edycji projektu ,,Młodzież pamięta”

Dnia 28 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Chcąc przybliżyć uczniom naszej szkoły to ważne wydarzenie klasa 2 A przygotowała występ słowno – muzyczny. Była to okazja do refleksji nad wydarzeniami sprzed 232 lat. Uroczystość była sprzyjającą okolicznością do pielęgnowania patriotyzmu wśród uczniów naszej szkoły.

Nasza szkoła w ramach obchodów z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja realizowała projekt ,,Młodzież pamięta”. Celem projektu było zwrócenie uwagi na to, jak ważna jest narodowa pamięć i patriotyczna tradycja. Jednocześnie mobilizuje młodzież do tego, aby interesowała się dziejami Polski.

Add your thoughts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content