Wielki sukces naszych umysłów ścisłych!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowych zawodach matematyczno – fizycznych Nabój Junior. Rywalizowali z rówieśnikami z całej Polski, jak też z drużynami z Francji, Czech i Słowacji. Zajęli bardzo wysokie 7. miejsce w Polsce (na prawie 300 startujących drużyn) oraz 49. w klasyfikacji międzynarodowej (na niemal 1000 rywalizujących). Ich zadaniem było w wyznaczonym czasie rozwiązać jak najwięcej zadań o rosnącym stopniu trudności, wymagających inwencji i pomysłowości. Sukces w zawodach nie zależał tylko od indywidualnych umiejętności zawodników, ale także od efektywnej współpracy całej drużyny. Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Gacek, Paulina Chorąży, Michał Macioł i Mateusz Nikiel, uczniowie klasy ósmej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Add your thoughts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content