Międzyszkolne Zawody Matematyczno – Fizyczne.

9 czerwca w naszej szkole odbyła się I edycja Międzyszkolnych Zawodów Matematyczno – Fizycznych, których głównym celem było nawiązanie (zacieśnienie) współpracy oraz wymiana doświadczeń uczniów z różnych szkół z terenu naszej gminy i gmin ościennych  pasjonujących się naukami ścisłymi. Wzięło w niej udział 9 dwuosobowych drużyn ze szkół podstawowych z Sieniawy, Chabówki, Spytkowic, Harkabuza i Raby Wyżnej. Zadaniem każdej drużyny było rozwiązać jak najwięcej zadań w określonym czasie. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z naszej szkoły, w składzie Mateusz Nikiel i Michał Macioł, którzy rozwiązali 26 zadań. Drugie miejsce zdobyli uczniowie z Sieniawy, a trzecie – z Chabówki. Wszystkim gratulujemy zaangażowania i zapraszamy za rok!

Add your thoughts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content