Dzień Ratownictwa Medycznego

W ramach obchodów Dnia Ratownictwa Medycznego do klas VIII została zaproszona pani Dorota Stoch wieloletni pracownik pogotowia ratunkowego, a obecnie pracownik SOR-u w szpitalu w Zakopanem.

Podczas spotkania pani Dorota opowiadała o trudnej pracy załogi karetki o cechach osobowościowych niezbędnych do wykonywania tej ciężkiej pracy. Uczniowie mogli dowiedzieć się jaka ścieżka kariery jest potrzebna aby zostać ratownikiem medycznym.

Add your thoughts

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści