Pożegnanie Pani Dyrektor Stanisławy Smółki

 

 

Są chwile i ludzie, o których nie można zapomnieć!

                         

 

Szanowna Pani Dyrektor!

 

W imieniu wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej chcemy wyrazić szczere podziękowania, słowa szacunku i uznania za wieloletnią pracę na rzecz naszej szkoły.

Nie sposób podsumować 30 lat pracy zawodowej w tym 17 lat pełnienia funkcji dyrektora szkoły w krótkim wystąpieniu, ale trzeba powiedzieć, że był to czas bardzo owocny, inspirujący, wypełniony wieloma sukcesami i radosnymi chwilami. Zapisała się pani złotymi zgłoskami w historii naszej szkoły i zostanie Pani zapamiętana, jako osoba pełna pasji i zaangażowania.

Dziękujemy za trud, jaki codziennie Pani wkładała w to, by nasza szkoła była coraz lepsza, coraz nowocześniejsza i coraz piękniejsza. To, jak wygląda szkoła teraz jest efektem Pani wieloletnich wysiłków i poświęcenia. Myślę, że jest to dla Pani powód do dumy i źródło satysfakcji. Dziękujemy za troskę o kolejne pokolenia uczniów, za cierpliwość, wyrozumiałość, wytrwałość w kierowaniu szkołą, za pogodę ducha i pomocną dłoń.

Życzymy Pani, aby wszystkie plany i marzenia, odkładane na później, spełniały się właśnie teraz. Życzymy też, by zawsze otaczała Panią życzliwość ludzi, a w życiu osobistym gościło szczęście. Nie mówimy: żegnaj. Mówimy: do widzenia, bo mamy nadzieję, że będzie Pani częstym gościem w naszej szkole. 

 

Jeszcze raz z całego serca za wszystko dziękujemy!

 

 

                                                                                              Pracownicy Szkoły Podstawowej

Świętej Jadwigi Królowej

                        w Rabie Wyżnej

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Add your thoughts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content