SZKOLNA INDYWIDUALNA LIGA LA – województwo

Dnia 19 października 2023r. troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w zawodach Szkolnej Indywidualnej Ligi Lekkoatletycznej w Tarnowie. Był to kolejny etap – wojewódzki, a możliwość wystąpienia w nim miały jedynie osoby, które zajęły miejsca I-III w konkurencjach biegowych oraz I-II w konkurencjach technicznych rozegranych wcześniej zawodów powiatowych.

Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę zajęli następujące miejsca w klasyfikacji końcowej zawodów:

VII miejsce – bieg 300m – Emilia Talaga (na 26 startujących zawodniczek)

VII miejsce – bieg 300m – Przemysław Dzioboń (na 26 startujących zawodników)

VIII miejsce – pchnięcie kulą – Julia Rapacz (na 21 startujących zawodniczek)

Gratulujemy naszym reprezentantom osiągniętych rezultatów !

Skip to content