HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – ZAWODY OŚRODKA RABKA – ZDRÓJ

Zarówno chłopcy jak i dziewczęta z naszej szkoły wzięli udział w zawodach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halową piłkę nożną, które zostały rozegrane odpowiednio 25 i 31 października 2023r.

W rozgrywkach chłopców wzięło udział 6 drużyn ze szkół: Raba Wyżna, Rokiciny Podhalańskie, Lipnica Wielka, Jabłonka, Spytkowice 1, KSP Rabka – Zdrój. Nasi reprezentanci zajęli 3 miejsce, tym samym nie awansowali do kolejnego szczebla rozgrywek – udało się to szkołom z Rokicin Podhalańskich i z Lipnicy.

W rozgrywkach dziewcząt wzięły udział 3 drużyny ze szkół: Raba Wyżna, Spytkowice 1 i Jabłonka. Nasze zawodniczki pokonały pozostałe zespoły zajmując 1 miejsce i tym samym wraz z reprezentantkami z Jabłonki, które uplasowały się na miejscu 2, awansowały do rozgrywek na poziomie powiatu. Najlepszą zawodniczką turnieju wybrana została reprezentantka naszej drużyny – Karolina Gwiazdoń.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Skip to content