Spotkanie z Arturkiem i Mikołajkiem

6 grudnia 2023r. w naszej szkole miało miejsce niezwykłe spotkanie. Gościliśmy wśród nas  wyjątkowych gości- Mikołajka Świdra i Arturka Porębskiego, którym towarzyszyły ich mamy.

Cieszymy się bardzo, że pomimo napiętego grafiku i rozlicznych obowiązków Pani Paulina i Pani Maria przyjęły nasze zaproszenie i znalazły czas, by spotkać się z Wolontariuszami reprezentującymi całą społeczność naszej szkoły. Spotkaniu temu towarzyszyły niecodzienne emocje, gdzie radość i szczęście mieszały się ze łzami wzruszenia. Wolontariusze wraz z mikołajkowym upominkiem, przekazali rodzicom dzieci- pieniądze, które udało się nam zebrać przy okazji pieczenia kremówek i pierniczków. A zebraliśmy pokaźną sumę-każdy z chłopców otrzymał po 3200 zł. Wiemy, że to kropla w morzu ich potrzeb, ale poprzez ten gest dobroci chcieliśmy wyrazić naszą pamięć i zapewnić, że wciąż o tych małych bohaterach pamiętać będziemy.

Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim Wolontariuszom, uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy z takim zaangażowaniem i poświęceniem włączyli się w akcję pomocy dla Arturka i Mikołajka- mieszkańców naszej miejscowości.

 

Skip to content