Nocowanie w szkole.

W piątek, 16 września uczniowie klas szóstych pod okiem wychowawców uczestniczyli w wydarzeniu, będącym rytuałem klasowym, polegającym na nocowaniu w szkole. Akcja ta była kontynuacją innowacji pedagogicznej autorstwa nauczycieli naszej szkoły, przeprowadzonej kilka lat temu. Uczniowie w czasie trwania imprezy wzięli udział w zajęciach na temat udzielania pierwszej pomocy, zorganizowanych przez strażaków. Po kolacji, wszyscy uczestnicy wzięli udział w seansie filmowym, po czym udali się do sal, w których spędzili czas aż do rana. Wszyscy świetnie się bawili pomimo bardzo krótkiej nocy. Najwytrwalsi nie zmrużyli nawet oka.

Add your thoughts

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści