„Z Mikołajem w DPS-ie”

W niedzielę 3 grudnia 2023r. wraz z Wolontariuszami z naszej szkoły mieliśmy zaszczyt gościć w Domu Pomocy Społecznej w Rabie Wyżnej, by choć przez krótką chwilę towarzyszyć podopiecznym tam zamieszkującym. Spotkaniu towarzyszyły radość, serdeczność i wzajemna życzliwość. Wspólny śpiew, w który z przyjemnością i zaangażowaniem włączali się podopieczni sprawił im wiele radości i wywołał uśmiech na twarzy a może i w niejednym oku zakręciła się przysłowiowa „łezka”. Mieliśmy okazję wręczyć mieszkańcom małe upominki w postaci słodkich pierniczków i ozdób bożonarodzeniowych, będących wyrazem pamięci dzieci i młodzieży naszej szkoły o podopiecznych DPS-u. Cieszymy się również z obecności wśród Wolontariuszy- naszych absolwentów, którzy sami przed laty działali w szkolnym Wolontariacie a dzisiaj przybyli wraz z nami, by spotkać się przy wspólnym stole.

 

Skip to content