PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – ZAWODY OŚRODKA RABKA – ZDRÓJ

Zarówno chłopcy jak i dziewczęta z naszej szkoły wzięli udział w zawodach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkową, które zostały rozegrane odpowiednio 13 i 14 marca 2024r.

W rozgrywkach chłopców wzięły udział 4 drużyny ze szkół: Raba Wyżna, Rokiciny Podhalańskie, Lipnica Mała nr 1 i Rabka – Zdrój nr 2. Nasi reprezentanci zajęli 4 miejsce, tym samym nie awansowali do kolejnego szczebla rozgrywek – udało się to szkołom z Lipnicy i Rabki.

W rozgrywkach dziewcząt również wzięły udział 4 drużyny ze szkół: Raba Wyżna, Skawa nr 1, Lipnica Mała nr 3 i Rabka – Zdrój nr 2. Nasze zawodniczki dzielnie walczyły, ale podobnie jak chłopcy uległy swoim przeciwniczkom. Zajmując 3 miejsce nie uzyskały awansu do rozgrywek na poziomie powiatu. Zwycięskie zespoły to drużyny ze Skawy i Lipnicy i to one będą walczyć dalej.

Gratulujemy zwycięzcom !

Skip to content