PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – IGRZYSKA DZIECI – ZAWODY OŚRODKA RABKA – ZDRÓJ

Zarówno chłopcy jak i dziewczęta z naszej szkoły wzięli udział w zawodach Igrzysk Dzieci w piłkę siatkową, które zostały rozegrane odpowiednio 21 i 22 marca 2024r.

W rozgrywkach chłopców wzięły udział 4 drużyny ze szkół: Raba Wyżna, Rokiciny Podhalańskie, Lipnica Mała nr 3 i Rabka – Zdrój nr 2. Nasi reprezentanci zajęli 4 miejsce, tym samym nie awansowali do kolejnego szczebla rozgrywek – udało się to szkołom z Rokicin Podhalańskich i z Rabki.

W rozgrywkach dziewcząt wzięło udział 5 drużyn ze szkół: Raba Wyżna, Sieniawa, Lipnica Mała nr 3, Lipnica Wielka i Rabka – Zdrój nr 2. Nasze zawodniczki pokonały pozostałe zespoły zajmując 1 miejsce i tym samym wraz z reprezentantkami z Lipnicy Małej, które uplasowały się na miejscu 2, awansowały do rozgrywek na poziomie powiatu. Najlepszą zawodniczką turnieju wybrana została reprezentantka naszej drużyny – Zofia Lis.

Kolejność miejsc w rozgrywkach dziewcząt:

1 miejsce – SP Raba Wyżna

2 miejsce – SP Lipnica Mała nr 3

3 miejsce – SP Sieniawa

4 miejsce – SP Lipnica Wielka

5 miejsce – SP Rabka – Zdrój nr 2

Gratulujemy naszym dziewczynom i czekamy na kolejny sukces!

Skip to content